Новини

Новини НІКО Істлайн Запоріжжя

Нова програма лояльності «НІКО бонус»
З 08 січня 2024 року програма "5 Діамантів" припинить свою дію, натомість ми запускаємо нову програму лояльності - «НІКО Бонус». Нова програма лояльності діятиме в усіх наших дилерських центрах, розташованих в Києві, Дніпрі, Запоріжжі та Львові.
Зміни в роботі автоцентру на період посилення карантину
Починаючи з 3 квітня 2021 року автоцентр Ніко Істлайн Запоріжжя тимчасово призупиняє прийом відвідувачів з контактного продажу транспортних засобів. Технічне обслуговування та ремонт авто проводиться в повному обсязі.
Зміни в роботі автоцентру на період посилення карантину
3 8 січня 2021 року по 25 січня 2021 року в нашому автоцентрі тимчасово призупинено прийом відвідувачів з контактного продажу транспортних засобів. Але ви можете самостійно оглянути експозицію авто (салон буде відчинено для відвідувачів). Технічне обслуговування та ремонт авто проводиться в повному обсязі.
Новорічні знижки по всій дилерській мережі Mazda!
В офіційній дилерській мережі Mazda розпочався період новорічних свят, кожен покупець Mazda CX-3, Mazda CX-5, Mazda CX-9, Mazda6 та навіть на новинки 2020 року Mazda CX-30 гарантовано отримає знижку до спеціальної ціни у 21 000 гривень. Новорічна пропозиція діє до 31 січня 2021 року на всі комплектації.
Увага! Важлива інформація!
Відновлено роботу автоцентру Mazda Ніко Істлайн Запоріжжя.