Власникам Мazda

В надійних руках

Відчуйте єдність з вашою Мazda. Наші досвідчені інженери і висококваліфіковані сервісні спеціалісти забезпечать високоякісний сервіс вашого автомобіля, щоб ваша Mazda була максимально захищена і завжди показувала найкращі показники продуктивності.

ЗАХИСТІТЬ СВОЮ ІНВЕСТИЦІЮ

Хто може доглядати за вашою Mazda краще ніж Mazda?

Підтримуючи своє авто в ідеальному технічному стані, ви можете не турбуватись про роботу всіх агрегатів автомобіля і сконцентруватись на насолоді від потужності, яка є складовою частиною вашої Mazda. Сертифіковані механіки Mazda постійно проходять навчання та безліч тестів для підтримки своєї кваліфікації і можуть надати найвищий рівень сервісу, щоб задовольнити всі ваші побажання.
ОБСЛУГОВУВАННЯ

Регулярне обслуговування допоможе підтримувати залишкову вартість автомобіля на високому рівні і забезпечувати оптимальну потужність, забезпечуючи вам преміальну насолоду від керування.

Електронна Сервісна Книжка

Ваша Електронна Сервісна Книжка Mazda безпечно зберігає всю історію сервісного обслуговування вашого авто. Ця зручна електронна система дозволяє вам отримувати нагадування про обслуговування відповідно до регламенту виробника та вашої манери керування авто і допоможе зберегти високу вартість автомобіля при подальшому продажу.

ПЕРЕВІРКИ АВТО

Ми намагаємось зробити кожну вашу подорож з Mazda якомога приємнішою і безтурботною для вас. Переконайтесь що ваше авто проходить регулярні перевірки відповідно до сезону, щоб ви продовжували отримувати насолоду від водіння кілометр за кілометром.

РЕГЛАМЕНТ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ

Як часто вам потрібно обслуговувати своє авто? Залежно від моделі, ви можете знайти стандартний регламент сервісного обслуговування для вашого автомобіля.

КАРТИ ТО

Mazda піклується про Вас та Ваш автомобіль. Перелік робіт з планового технічного обслуговування, обов’язкових та додатково рекомендованих виробником та/або Дистриб’ютором Mazda в Україні ви можете знайти за посиланням нижче.

Показані моделі можуть не відповідати специфікації для українського ринку. Кольори чи елементи інтер’єру чи екстер’єру можуть відрізнятись в актуальних моделях.